FİRMA PROFİLİ

Soyadı kanunu sırasında göçebe olan, yerleşik hayata geçmeyen, çadırlarda yaşayarak hayvancılık ile uğraşan ve hayatını bu şekilde idame ettiren aileye verilen Göçer soyadıyla 1960’lı yılların sonuna doğru Elazığ ve çevre illere hitap eden briket fabrikasını kurmasıyla ilk ticari faaliyetlerine başlayan kişi Reşat GÖÇER olmuştur.

Reşat GÖÇER, briket fabrikası yatırımıyla kalmayıp Elazığ şehir merkezinde ilk hırdavat dükkânını da 1986 yılında açmıştır. 2000’li yıllara kadar nalbur ve hırdavat işiyle uğraşan Göçer ailesi, daha sonra zaten hali hazırda satışını yaptıkları inşaat malzemelerinden yola çıkarak 2015’ten itibaren yaşadıkları bölgede ayrıca lüks apartmanlar da inşa etmeye başladılar. Böylelikle hem inşaat hem de taahhüt (müteahhitlik) işleri başlamış oldu.

2018’den itibaren farklı iki mağazası ve inşa ettikleri birçok yaşam alanı projeleri sayesinde Elazığ ve çevre illerin gözde yatırımcıları haline geldiler. Göçer İnşaat şimdi genç, dinamik ve yenilikçi üçüncü kuşağının bakış açısıyla Elazığ ve bölge halkına hizmet vermeye devam ediyor.

Bünyesinde inşaat, yapı ve dekorasyon ile ilgili uluslararası ve ulusal düzeyde kalitesini ispatlamış birçok markayı barındıran ve onların bölge bayiliğini üstlenen Göçer İnşaat, sektöründe temin edilmesi gereken hemen hemen her öğeyi bulabileceğiniz büyük ve dört katlı bir mağazaya sahiptir. Ayrıca 2018’den sonra ikinci şubesini de açarak inşaat malzemeleri ile yapı ve dekorasyon ürünleri satışlarına devam etmektedir.

Göçer İnşaat Ltd. Şti. iki farklı showroom mağazasıyla Yurtbay Seramik, Creavit, E.C.A / Serel, FOMA / Falcıoğlu, Plastherm Boru, Marshall Boya, Polisan Boya, Fawori Boya, MCM Ceramics, Kalekim Yapı Malzemeleri, Formina Banyo ve Etili Seramik gibi büyük markaların bayiliğini yapmaktadır.

1
2
3
4
5
6
7
8
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.